Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Technický referent s AJ | Fontea a.s.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: Referent technického úseku je administrativní podpora na technickém oddělení, hlídá harmonogram preventivní údržby, denně komunikuje se zahraničními dodavatel, řeší objednávky, asistuje při obchodních jednání

O projektu FONTEA

Fontea a.s. patří mezi největší výrobce nealkoholických nápojů v České republice. Její sortiment zahrnuje kompletní nabídku nápojů od pramenitých vod AquaBella přes nápoje ochucené až po nápoje s klasickou výraznou chutí a sladkostí.

Požadavky:

  • SŠ technického, strojního nebo průmyslového zaměření,
  • zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou,
  • kladný vztah k manuální práci,
  • dobrý zdravotní stav,
  • samostatnost a schopnost samostatného rozhodování,
  •  PC uživatelsky,
  •  ŘP sk. B.,
  • AJ na komunikativní úrovni,
  • vhodné pro absolventy.

Informace

Město

Veselí nad Lužnici

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení
  • Práci ve 2 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme)
  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.