Práce v závodě Tiberina - Agency
Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Práce v závodě Tiberina

Popis pracovní pozice

Naplň práce: příprava materiálu pro: výrobu nástrojů, zámků, kování, tvorba přesných kovových výlisků.

O projektu TIBERINA

V uplynulých deseti letech se společnost Tiberina v Bělé pod Bezdězem věnovala modernizačnímu programu a při dosahování svého růstového cíle spoléhala na investice do nových technologií a zaměstnanců. Podobně bude společnost postupovat i v budoucnu. Tiberina přijala roli strategického partnera značky Škoda (namísto role pouhého dodavatele dílů) a bude pokračovat ve výměně zařízení a strojů za nejnovější efektivní technologie, optimalizovat výrobní proces, udržovat vysokou úroveň bezpečnosti a udržitelnosti a udržovat zaměstnance v centru svého zájmu.

Požadavky:

  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Manuální zručnost a ochotu se učit.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Zkušenosti ze strojírenské, popř. zámečnické výroby výhodou

Informace

Město

Bělá pod Bezdězem

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Práci ve 3 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme).
  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu.
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích.
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.