Práce v závodě Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s. r. o - Agency
Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Práce v závodě Mektec Manufacturing Corporation Europe CZ s. r. o

Popis pracovní pozice

Naplň práce: Rozmanité montážní práce při výrobě produkty flexibilních plošných spojů pro automobilový, zdravotnický a všeobecný průmysl. Procesy:

  • SMT osazování,
  • lakování
  • krimpování
  • lisování
  • laserové svařování a řezání selektivního pájení
  • laminaci
  • elektrické testování a optická kontrola.

O projektu MEKTEC

Firma se zabývá výrobou a osazováním flexibilních plošných spojů pro automobilový, zdravotnický a všeobecný průmysl. Závod je zaměřen na tzv. „Back End“ procesy, které zahrnují procesy SMT osazování, selektivního pájení, lakování, krimpování, lisování, laserové svařování a řezání, laminaci, elektrické testování a 100% optickou kontrolu.

Požadavky:

  • Manuální zručnost a ochotu se učit.
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
  • Dobrý zrak a zdravotní stav.

Informace

Město

České Budějovice

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Práci ve 2 i 3 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme)
  •  Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.