Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Pekař /ka, cukrář/ka | PAC Hořovice s.r.o.

Popis pracovní pozice

Naplň práce.

  • ranní nebo noční směny
  • manipulační práce v pekárně nebo cukrárně
  • výroba pekařských nebo cukrářských produktů
  • mísení těst, pečení.

O projektu Pekárna a cukrárna Hořovice s.r.o.

PAC Hořovice s.r.o. je výrobcem pekařských a cukrářských výrobků. Výroba probíhá ve třech provozovnách v Hořovicích, Příbrami, Berouně. Politika společnosti je založena na vysoké kvalitě jejích výrobků a v rámci firemní filozofie je kladen důraz na vytváření dobrého jména firmy u jejích obchodních partnerů a konečného spotřebitele.

Požadavky:

  • Samostatnost, zodpovědnost za kvalitu realizované výroby
  • spolehlivost a ochotu pracovat ve 2 směnném provozu.
  • manuální zručnost, flexibilita a ochotu se učit
  • spolehlivost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe v oboru výhodou

Informace

Město

m. Hořovice, m. Příbram

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení
  • Práci ve 2 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme)
  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.