Montážní práce při výrobě techniku FRONIUS - Agency
Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Montážní práce při výrobě techniku FRONIUS

Popis pracovní pozice

Náplň práce: Rozmanité montážní práce při výrobě produktů pro svařovací, solární a nabíjecí techniku FRONIUS.

  • Výroba kabelů: střih a příprava kabelů, propojování drátků, obsluha jednoduchých strojů.
  • Výroba transformátorů: navíjení cívek, letování, cínování, kompletace, testování, balení.
  • Dokončování transformátorů: navěšování, impregnace, finální testování, balení.

O projektu FRONIUS

FRONIUS je celosvětovou inovační a technologickou jedničkou, protože jde novou cestou, zkouší, co je obtížné, a umožňuje to, co se ostatním zdá nemožné. Od roku 1945 jako technologická jednička hledá, vyvíjí a realizuje inovativní metody pro kontrolu a řízení energie pro svařovací techniku, fotovoltaiku a techniku nabíjení akumulátorů. Inovativní výrobky od společnosti FRONIUS nadchnou nejmodernější technologií a nejvyšší kvalitou a budují tak důvěru a spokojenost po celé generace.

Požadavky:

  • Manuální zručnost a ochotu se učit.
  • Spolehlivost a pečlivost.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Využití najdeme i pro uchazeče s technickým vzděláním či nadáním (elektrikářské, zámečnické a svařovací práce)

Informace

Město

Česky Krumlov

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Práci ve 2 i 3 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme)
  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.