Montážní dělník/ obsluha strojů - Agency
Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Montážní dělník/ obsluha strojů

Popis pracovní pozice

Naplň práce: výroba elektronických komponentů do aut

O projektu INTICA

Společnost InTiCa Systems dodává řešení individuálně přizpůsobená technickým a ekonomickým požadavkům v oblastech automobilového průmyslu a průmyslu a infrastruktury z jediného zdroje: od aktivního řízení zákazníků až po vývoj a výrobu. Jsou předním poskytovatelem technologií v oblasti vývoje, výroby a prodeje indukčních součástek, pasivní analogové spínací techniky a mechatronických sestav.

Požadavky:

  • gramotnost (znalost psaní a čtení)
  • dobrý zdravotní stav-zraková zátěž, jednostranná poloha,
  • psychická zátěž (noční směny)
  • základní znalost práce s PC (schopnost evidovat denní výkony v elektronické podobě)
  • manuální zručnost a ochotu se učit
  • spolehlivost a pečlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • docházku

Informace

Město

Prachatice

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení
  • Práci ve 3 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme)
  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.