Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Po – Pá: 8:00 – 16:00
Sledovat:

Mechatronik | HAUSER

Popis pracovní pozice

Náplň práce: Mechatronik montuje, diagnostikuje, kontroluje, seřizuje, opravuje a renovuje mechanické zařízení řídící a regulační elektroniky, elektrických rozvodů, elektrických, pneumatických a hydraulických pohonů u automatizovaných výrobních linek, robotických systémů a strojní a technická zařízení.

O projektu HAUSER

Společnost HAUSER vyrábí při nasazení nejmodernějších postupů na dvou pobočkách v Rakousku a České republice a zaručuje čerstvost produktů již téměř 75 let. Každodenně usiluje o to, aby zákazníkům poskytli individuální řešení pro čerstvost produktů. Projektování, výroba a dodávka chladicích systémů na klíč. HAUSER nabízí bezpečnost, spolehlivost a servis po celou dobu životnosti výrobků. Vysoce kvalitní výrobky jsou přizpůsobeny Vašim individuálním přáním.

Požadavky:

  • min. SŠ strojní nebo elektro zaměření,
  • -zkušenosti s výrobním provozem min. 2 roky,
  • vyhláška 50/78 Sb. Č. 6 podmínkou
  • Manuální zručnost a ochotu se učit
  • Dobrý zrak a zdravotní stav.
  • Docházku

Informace

Město

České Budějovice

Podmínky platby

Datum vyslání

Provisioning

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti, atraktivní mzdové ohodnocení
  • Práci ve 2 směnném provozu (ochotu pracovat na směny si velmi vážíme a štědře ji odměňujeme)
  • Stabilní zaměstnání na dobu neurčitou s možností dalšího profesního růstu
  • Lidský a férový přístup našich vedoucích
  • Skutečně čisté a příjemné pracovní prostředí s normálním pracovním tempem
  • Možnost být hrdí na naši agenturu, že jste na stejných podmínkách jak kmenové pracovníky závodu.
  • Výplaty Vám vždy přijdou na účet nejpozději 25 den v měsíci.