Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Mo - Fr: 8:00 – 16:00
Verfolgen:

Technischer Spezialist mit Englischkenntnissen

Popis pracovní pozice

Referent technického úseku je administrativní podpora na technickém oddělení, hlídá harmonogram preventivní údržby, denně komunikuje se zahraničními dodavatel, řeší objednávky, asistuje při obchodních jednání

Požadavky:

  • SŠ technického
  • strojního nebo průmyslového zaměření
  • zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou
  • kladný vztah k manuální práci
  • dobrý zdravotní stav
  • samostatnost a schopnost samostatného rozhodování
  • PC uživatelsky
  • ŘP sk. B.
  • AJ na komunikativní úrovni
  • vhodné pro absolventy!!

Informace

Město

Veselí nad Lužnicí

Podmínky platby

  • nástupní mzda – od 30 000 Kč
  • motivační mzdové ohodnocení
  • 13. plat

Datum vyslání

Provisioning

  • zaměstnání v silné nadnárodní společnosti – práce na HPP
  • podílení se na výrobě vod a limonád pro největší řetězce v ČR i zahraničí
  • motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění