Bizdesk - Business Consulting WordPress Theme
Mo - Fr: 8:00 – 16:00
Verfolgen:

Schichttechniker

Popis pracovní pozice

Směnový technik samostatně provádí opravy a údržby automatizovaných technologických zařízení, dodržuje harmonogram preventivní údržby, identifikuje a řeší poruchy na strojním zařízení, je zodpovědný za fungování linky a kvalitu výrobků.

Požadavky:

  • SŠ/SOU technického či potravinářského zaměření
  • dvanáctihodinové směny nepřetržitý provoz
  • 1 – 2 roky praxe v oboru – mechanik/seřizovač
  • údržbář
  • elektrotechnik
  • zkušenosti s podobnou prací ve výrobním závodě výhodou, kladný vztah k manuální práci
  • ochota pracovat na směny
  • samostatnost a schopnost samostatného rozhodování
  • PC uživatelsky
  • ŘP sk. B.

Informace

Město

Veselí nad Lužnicí

Podmínky platby

  • mzda od 45 000 Kč (po zaučení)
  • motivační finanční ohodnocení
  • 13. plat

Datum vyslání

Provisioning

  • zaměstnání v silné nadnárodní společnosti – práce na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • příspěvek na penzijní připojištění